Novinky

Podpořili nás:

Podpořili nás:

http://www.icsas.cz/

Krbové dřevo vyčištěné od volných třísek, kůry a nečistot.

Krbové dřevo vyčištěné od volných třísek, kůry a nečistot.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Restaurace a Hotel Obora

Restaurace a Hotel Obora je po renovaci a výměně managementu otevřen po předchozí rezervaci.

PRODEJ BRIKET

PRODEJ BRIKET

Více informací najdete zde.

Kinský dal Borgo a.s. » Kontakty » O společnosti

O společnosti

Akciová společnost Kinský dal Borgo, a. s., jejíž ústředí se nachází v Chlumci nad Cidlinou, byla založena na základě zakladatelské smlouvy ze dne 30. 6. 2004. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 2405. Sídlo společnosti je v Komenského ulici čp. 5, 503 51 Chlumec nad Cidlinou IV, IČ: 27461602.  Předmětem vkladu byly nemovitosti, a to budovy a stavby, lesní a   zemědělské pozemky a rybníky, nacházející se  v bývalých okresech Hradec Králové, Nymburk, Mladá Boleslav, Pardubice, Kolín a Jičín.

Téměř veškerý nemovitý majetek společnosti tvořený lesy, rybníky, které jsou pronajímány, a ostatními pozemky, které jsou z větší částí také pronajímány, dále nemovité kulturní památky zámek Karlova Koruna a hrad Kost, je majetek historicky patřící rodině Kinských 

Současný majetek akciové společnosti se nachází na území tří krajů, Královéhradeckého, Pardubického a Středočeského, respektive na území bývalých okresů Hradec Králové, Pardubice, Nymburk, Kolín, Mladá Boleslav a Jičín. Činnost akciové společnosti je v působnosti 8 pověřených obcí, Hradec Králové, Pardubice, Přelouč, Kolín, Nový Bydžov, Poděbrady, Mladá Boleslav a Jičín. Majetek společnosti je územně umístěn v 68 katastrálních územích. Společnost v současné době vlastní 7248 ha lesů, 597 ha rybníků, 736 ha zemědělských pozemků a ostatních ploch a 9,4 ha zastavěných ploch, kulturní památky zámek Karlova Koruna a hrad Kost a nově vybudovné provozy manipulačního skladu a pily , dále pronajímá hotel Oboru.

Společnost provozuje také výkon práva myslivosti v 9 honitbách