Kinský dal Borgo a.s. » Činnosti » Akce » Luxusní dovolené ve formě balíčků » Balíček č. 4 – Lovecký pobyt (minimálně 4 dny, doporučujeme spíše 5 dní)

Balíček č. 4 – Lovecký pobyt (minimálně 4 dny, doporučujeme spíše 5 dní)

1. den – Hosté se mohou dopravit letecky na pražské letiště Ruzyně z téměř každé evropské metropole anebo přijet autem do Chlumce nad Cidlinou (pouhých 80 km od Prahy a jen 5 minut jízdy z dálnice E67 na Hradec Králové). Hosty můžeme vyzvednout na letišti a dopravit je taxi nebo autobusem do hotelu.

 

Přeprava do hotelu: v závislosti na jejich počtu a přáních lze hostům nabídnout několik možností ubytování:

  •  Hotel Obora v obci Lovčice (10 km od Chlumce nad Cidlinou, 80 km od Prahy).

 http://www.kinsky-dal-borgo.cz/hotel-obora.htm

 

V závislosti na čase příjezdu a sezóně se mohou hosté vydat po stopách srnčí zvěře, daňků, muflonů nebo černé zvěře.

 

2. den - Pro skupinu maximálně 30 osob můžeme zorganizovat naháňku na černou zvěř, a to buď v tradičním českém stylu (lovci v řadě podél lesních cest) anebo v německém stylu (lovci na posedech ve výšce 2 metrů). Naháňka obvykle zahrnuje zahájení za zvuku tradičních loveckých rohů a udílení pokynů, následují 3 - 4 leče, mezi kterými se podává v lese oběd. Na závěr následuje výřad.

V závislosti na přáních hostů lze večer také pozorovat černou zvěř z vysokých posedů anebo absolvovat noční prohlídku Prahy.

 

3. den – Pro skupinu minimálně 10 a maximálně 20 osob můžeme zorganizovat hon na bažanty. Hon obvykle zahrnuje zahájení (za zvuku tradičních loveckých rohů a udílení pokynů), 4-5 lečí, závěrečný výřad a oběd.

 

4. den - Odjezd z hotelu do Prahy (maximálně 1,5 hodiny jízdy z Hradce Králové). Prohlídka Prahy s průvodcem. Transfer na letiště Ruzyně.

 

Hostům, kteří mají v úmyslu pozorovat daňky nebo muflony, doporučujeme minimálně čtyřdenní pobyt, aby si zajistili šanci na úspěch. Pozorování zvěře obvykle probíhá brzy ráno a pozdě odpoledne.

 

http://www.kinsky-dal-borgo.cz/fotogalerie-lovecke-cinnosti.htm