Kinský dal Borgo a.s. » Činnosti » Akce » Luxusní dovolené ve formě balíčků » Balíček č. 2 – Relax v přírodě (minimálně 3 dny)

Balíček č. 2 – Relax v přírodě (minimálně 3 dny)

1. den – Hosté se mohou dopravit letecky na pražské letiště Ruzyně z téměř každé evropské metropole anebo přijet autem do Chlumce nad Cidlinou (pouhých 80 km od Prahy a jen 5 minut jízdy z dálnice E67 na Hradec Králové). Hosty můžeme vyzvednout na letišti a dopravit je taxi nebo autobusem do hotelu.

 

Přeprava do hotelu: v závislosti na jejich počtu a přáních lze hostům nabídnout několik možností ubytování:

  •  Hotel Obora v obci Lovčice (10 km od Chlumce nad Cidlinou, 80 km od Prahy).

 http://www.kinsky-dal-borgo.cz/hotel-obora.htm

  • Spa Hotel Felicitas**** v lázeňském městě Poděbrady (cca 25 km od Chlumce nad Cidlinou, 60 km od Prahy).

http://www.spahotelfelicitas.cz

 

Hostům doporučujeme ubytování v hotelu Obora, které jim umožní plně si vychutnat okolní prostředí. V závislosti na čase příjezdu se poté mohou projít v lese, pozorovat místní ptactvo a divokou zvěř nebo si zajít na houby.

Večer můžeme pro hosty připravit tradiční české grilování a guláš (ze zvěřiny z vlastní produkce) anebo stylovou večeři v hotelu.

 

2. den – Hosté si mohou prohlédnout nedaleké lázeňské město Poděbrady a vychutnat si relaxační wellness program ve Spa Hotel Felicitas.

http://www.laznefelicitas.cz/en/spa-hotel-felicitas/wellness

 

Aktivnějším návštěvníkům doporučujeme cyklistickou projížďku po krásné české krajině, v rámci které mohou navštívit zámek Karlova Koruna, hřebčín Ostrov a mnoho typických českých vesniček. V letních měsících si mohou návštěvníci zakoupit podél cest ovoce a zeleninu od místních obyvatel. Po celodenní projížďce si pak mohou vychutnat osvěžující saunu v hotelu Obora.

 

3. den - Odjezd z hotelu do Prahy (maximálně 1,5 hodiny jízdy z Hradce Králové). Prohlídka Prahy s průvodcem. Transfer na letiště Ruzyně.